Strefa SPA

Przyjazd
Wyjazd
Gwarancja najniższej ceny!

Zrelaksuj się
w górach

pora na odprężenie

Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy strefę SPA, w której znajdują się:
– sauna fińska wraz z beczką do schładzania
– okrągłe jacuzzi dla 6-8 osób z aero i hydromasażem (gorąca balia)
– kwadratowe jacuzzi dla 5-6 osób również
z aero i hydromasażem (podgrzewane)
– ławki i leżanki do wypoczynku, a wszystko to
z bajecznym widokiem na pasmo Karkonoszy
i jej królową Śnieżkę! 

Urządzenia strefy SPA dostępne są tylko na wyłączność po uprzedniej rezerwacji
pod nr telefonu
607 182 319.

Coś dla duszy i ciała...

Okrągłe jacuzzi

pod gołym niebem

Czyli gorąca balia, która bawi, rozluźnia i regeneruje. Dzięki swoim zaletom kąpiel w gorących bąbelkach tworzy niezapomniane wspomnienia dla całej rodziny lub grupy przyjaciół. Balia pomieści 6-8 osób, wyposażona jest w aero- i hydromasaż realizowany przez 36 dysz, temperatura wody to ok. 38 stopni Celsjusza. Aby skorzystać z balii należy zarezerwować ją na wyłączność.

Koszt rezerwacji balii: 
100 zł za 2h, rezerwacje w godzinach 12-22.

 

Kwadratowe jacuzzi

leczy i relaksuje

Ogrodowe jacuzzi to sposób na spędzenie wolnego czasu, który zachwyci dużych i małych. Gorące kąpiele w zimowej scenerii, chłodne orzeźwienie podczas upalnych dni lub relaks po długich górskich wycieczkach, wszystko to o każdej porze dnia i bez względu na porę roku. Nasze jacuzzi jest 5-6 osobowe, z leżanką i różnymi poziomami wysokości siedzisk, do tego aero i hydro masaż z 36 dysz. Aby skorzystać z jacuzzi należy zarezerwować je na wyłączność.

Koszt rezerwacji jacuzzi:
100 zł za 2h, rezerwacje w godzinach 12-22.

Sauna fińska

chwila dla Ciebie

Zabiegi w saunie fińskiej – tradycyjnie zwanej suchą, znane są ze swojego korzystnego wpływu na zdrowie i samopoczucie. Temperatura w środku sięga 80 stopni Celsjusza przy wilgotności powietrza najwyżej 10%. Sauna wyposażona jest w drewniane ławy, na których można usiąść lub się położyć. Korzystanie z sauny poprawia krążenie krwi, pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, sprzyjając odchudzaniu, rozluźnia napięte mięśnie, poprawia nastrój, działa relaksująco i odstresowująco.
Naszą saunę udostępniamy w godzinach 15-22, koszt rezerwacji godzinnej sesji  to 100 zł. O chęci rezerwacji należy nas powiadomić przynajmniej z godzinnym wyprzedzeniem.

Ważna informacja

W trosce o komfort i zdrowie wszystkich Gości,
prosimy o rozsądne korzystanie ze strefy SPA. Z sauny, balii, jacuzzi może korzystać każda zdrowa osoba, a także osoby ze zdiagnozowanymi schorzeniami, które otrzymały zgodę na udział w tego typu zabiegu od lekarza specjalisty. Dzieci i młodzież do lat 18, mogą korzystać ze strefy SPA wyłącznie pod opieką osób dorosłych.

Dbając o komfort i bezpieczeństwo wszystkich gości nie przyjmujemy zwierząt.