O Nas

Przyjazd
Wyjazd
Gwarancja najniższej ceny!

Jedyne takie miejsce w Karkonoszach...

Widokowo to kompleks sześciu dwupoziomowych domków rozmieszczonych w dwóch budynkach.

Nowo wybudowany obiekt mieści się w Karpaczu, na Osiedlu Skalnym – w spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, u podnóża Księżej Góry.

Każdy z sześciu domów posiada osobne wejście i własny taras. Dookoła błoga cisza, spokój, nieograniczona przestrzeń i niczym niezmącony widok na Śnieżkę, pasmo Karkonoszy i Rudawy Janowickie. Jednocześnie, dotarcie do centrum Karpacza to 15 min spaceru piękną okolicą.

W Widokowie przygotowaliśmy dla Państwa dwa rodzaje domów: Luksusowe (przeznaczone dla 6-8 osób) i Komfortowe (przeznaczone dla 4-6 gości). Każdy dom to parter z częścią wypoczynkową i kuchnią oraz piętro z częścią sypialnianą.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić gościom komfortowy wypoczynek: w pełni wyposażona kuchnia z płytą indukcyjną, piekarnikiem i zmywarką  pozwoli na przygotowanie ulubionych posiłków wielbicielom gotowania, zaś gry planszowe i plac zabaw ucieszą najmłodszych. Duży taras i własny teren zielony z meblami ogrodowymi, leżakami i grillem to idealne miejsce na błogi relaks. Także dla gości preferujących aktywny wypoczynek położone na skraju lasu Widokowo ma wiele do zaoferowania: dookoła pełno urokliwych ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych do pieszych wędrówek. Zimą zaś do najbliższego wyciągu narciarskiego mamy ok. 700 m. Po dniu pełnym wrażeń polecamy natomiast odpoczynek przy kominku – dostęp do drewna jest u nas nieograniczony.

W obliczu pandemii oferujemy bezpieczną przestrzeń dla Państwa i Państwa rodzin: brak części wspólnych oraz położenie z dala od miejskiego zgiełku gwarantuje minimalny kontakt z innymi gośćmi i turystami.

Na terenie Widokowa znajduje się darmowy, ogrodzony i oświetlony parking.