Bon turystyczny

Bon turystyczny

Uprzejmie informujemy,
że WIDOKOWO
przystąpiło do programu
POLSKI BON TURYSTYCZNY. 

Bon można realizować rezerwując pobyt wyłącznie na naszej stronie WWW.WIDOKOWO-KARPACZ.PL wybierając ofertę standardową lub telefonicznie  – 607 182 319.  Realizacja płatności bonem następuje w dniu przyjazdu.  Aby zapłacić bonem turystycznym, należy podać kod obsługi płatności (16 znaków).  W momencie realizacji bonu na Państwa telefon przyjdzie w wiadomości sms kod potwierdzający płatność. Ważne, aby wcześniej w trakcie aktywacji bonu na PUE ZUS podać numer telefonu, który będą posiadali Państwo przy sobie. Jeśli płatność za pobyt przewyższa wartość bonu turystycznego, zawsze można dopłacić w inny sposób – gotówką, kartą czy przelewem

Kilka ważnych informacji

  • Bon w wysokości 500 zł będzie przysługiwać na każde dziecko. W przypadku dziecka niepełnosprawnego osoba uprawniona otrzyma dodatkowy bon o wysokości 500 zł (w sumie 1000 zł). Bon jest wolny od podatku i nie wlicza się go do wysokości dochodu. Bon jest ważny do 30 września 2022 r.
  • Za pomocą bonu można dokonać płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego na terenie kraju.
  • Polski Bon Turystyczny ma formę elektronicznego bonu, ważnego do końca marca 2022 r. 
  • Bon otrzymasz po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS), podobnie jak 500+. System pozwala na łatwą rejestrację m.in. za pomocą Profilu Zaufanego, kwalifikowanego podpisu elektronicznego oraz niektórych systemów bankowości internetowej.  Bon zostanie aktywowany w systemie teleinformatycznym po potwierdzeniu poprawności lub aktualizacji danych. Trzeba go będzie okazać podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu.

    Wszystkie informacje zawarte na stronie są odzwierciedleniem informacji podanych przez PUE ZUS

Dbając o komfort i bezpieczeństwo wszystkich gości nie przyjmujemy zwierząt.